CHCI LÉPE ZVLÁDAT HORKO! 

(+420) 720 219 132

Zdravě (nejen) k moři na dovolenou

Souvislosti, možnosti a zajímavosti, které byste (podle mě) měli znát pro maximalizaci benefitů a podchycení úskalí dovolené u moře (slunce, strava, lékárnička, prevence a řešení možných potíží, regenerace). 

Cena: 750,- 

Úvod do problematiky

Na dovolené se snad nedá nic vymyslet, ne? Prostě odjedete - vše proběhne, jak má - vrátíte se odpočatí aspoň na nějakou dobu dopředu a těšíte se na další dovolenou. 

Pravdou je, že není potřeba vždy něco čupr složitýho vymýšlet a dovolená má být o tom si odpočinout a nevymýšlet kraviny navíc, ztěžovat si to a hledat složitosti.

Nicméně i na dovolené se potřebujete najíst, napít, mít s sebou kosmetiku a krabičku poslední záchrany. Doporučil bych také mít informace/souvislosti ohledně škodlivosti slunce - důležitosti slunečních brýlí a opalovacích krémů a jejich kvalitě (složení). A třeba byste chtěli i zefektivnit právě tu regeneraci/odpočinek. Kde je na místě mít informace, jak se co nejrychleji přizpůsobit změně času a podmínek. Jak vytvořit novou rutinu a jak si jednoduše udržet nebo vytvořit světelnou hygienu mimo domov. Na místě jsou i určité doplňky stravy skrz prevenci či řešení střevních potíží nebo nachlazení

Jak říká moje žena: "Kdo je připraven, není překvapen." Zaplatit desítky nebo stovky tisíc za dovolenou a pak si ji neužít, to bych nikomu nepřál (a ano zažil jsem to - když žena 8 z 10 dní proležela s nemocí na Fuerteventuře - a od té doby se připravovuji ještě lépe a proto jsem tento webinář vytvořil). 

Co se na webináři dozvíte? 

Předám vám praktické informace, jak se připravit na dovolenou. Nečekejte hromadu teorie, je to praktický webinář - ale samozřejmě vždy v souvislostech a s logikou co a proč. Teorii se tedy nevyhneme, ale budeme ji držet na udržitelném minimu a v jednoduché rovině. 

Podíváme se na informace o těchto tématech: 

 • slunce (jak se na něj připravit, jak minimalizovat škody, které z něj vznikají, důležité body o vitaminu D) 
  • důležitost/problematika opalovacích krémů a slunečních brýlí (objektivně - pro i proti a za jakých podmínek) 
 • grounding (hlavní body a důležitost) 
 • prevence střevních ale i respiračních potíží 
 • prostředí pokoje a jak si jej upravit (hlavně světlo)
 • stravování v hotelu 

Zmiňuji také: 

 • sluneční ekzém 
 • minimalizace škod chloru z bazénu 
 • minimalizace škodlivosti cestování letadlem a jak se na něj připravit 
 • lékárnička 
 • opary ze slunce 
 • jetlag (posun času) 

Nenechte věci náhodě. Plánujte , ale nestresujte se. 

Reference

Webinář jsem koupil kvůli předešlé špatné zkušenosti s dovolenou v Tunisku, kdy místo toho, abych se cítil odpočatě a nabitě, tak po příletu jsem musel akorát řešit dietu a minimálně 2 týdny srovnávat mikrobiom a vrátit se do normálu. Na webináři se mi velmi líbí jednoduchost (video a k tomu skripta kde si můžu zapisovat/doplňovat poznámky), dále stručnost, zakomponovaní individualizace a odkazy kde co kupovat, kdy a jak užívat. Překvapila mě důležitost vitamínů E, C a NAC a že už na dovolenou je potřebovat tělo daleko dříve k minimalizaci škod. Dalo mi to nový pohled na problematiku a další díl do skládačky. Mám v plánu určitě koupit i webinář o nápravě mikrobiomu. Za mě naprostá bomba a tenhle obsah a forma vzdělávání mě moc baví 🙏
Michal N.
Webinář „Zdravě (nejen) k moři na dovolenou“ jsem si koupila pár dní před odletem a splnil naprosto mé očekávání. Obsahuje kompletní informace potřebné pro vytvoření/nastavení ideálních podmínek na dovolené a na mě tedy bylo jen sbalit/dokoupit potřebné věci a vyrazit. Některé drobnosti jsem již věděla z jiných webinářů, ale to mi přijde jako standardní věc, protože se ty věci prolínají. Samozřejmě je to na každém z nás, jak moc využijeme informace, protože k tomu patří i balanc, který si musí každý individuálně vyhodnotit pro svou situaci. Já třeba ještě nezvládla vytěžit maximum (2 malé děti a sama o sobě náročná péče o ně). Ale o to více se těším, že příště toho zvládnu mnohem víc.
Vendula O.