CHCI LÉPE ZVLÁDAT HORKO! 

(+420) 720 219 132

Možnost této formy spolupráce je aktuálně pozastavena. Pokračujte na konzultace nebo 3. měsíční koučink BASICS (začíná 28.8.)

Jedná se o formu úzké spolupráce, kde nejsme časově omezeni v komunikaci a můžeme neustále (po dobu celého měsíce) komunikovat a upravovat jednotlivé postupy dle potřeby.

6 800 Kč / měsíc

Řízená spolupráce je tou nejlepší formou individuálního poradenství, kterou nabízím. Během daného měsíce pro vás nastavuji postupně jednotlivé proměnné individualizovaného stravování, lifestylu a faktorů prostředí, které za pochodu konzultujeme a upravujeme k dosažení požadovaného efektu a to vždy s myšlenkou celkové udržitelnosti.  

Součástí řízené spolupráce je vyhodnocení dotazníků, které obdržíte a vyplňujete před prvním hovorem/setkáním, pomocí kterých odebírám část anamnézy a zjišťuji tak, co potřebujete řešit a jaký je váš výchozí bod. 
Během měsíce získáváte podporu na whatsappu (kromě nočních hodin, a omezeného režimu o víkendech a státních svátcích). 

Pokud řešíte zdravotní problémy nebo se chcete dostat ke svému cíli, co nejefektivněji a nejrychleji, tak doporučuji právě tuto službu. 

Pokud se mnou chcete začít spolupracovat, tak tohle je ta nejlepší služba, kterou můžete zvolit, ať už řešíte jakýkoliv problém.

Navazující spolupráce (pokud je třeba) pak může mít podobu dalšího měsíce řízené spolupráce nebo jednorázových konzultací v pravidelném či nepravidelném intervalu (nejčastěji 1x za 2-8 týdnů). To již nastavujeme dle potřeby a vašich možností. 

Součástí řízené spolupráce je také sdílený dokument, do kterého postupně vkládám veškeré postupy a informace v psané či video podobě.

V dokumentu najdete tyto informace 

 • jednotlivé postupy a strategie
 • konkrétní výběr potravin a eliminaci
 • příkladový jídelníček
 • odkazy na zmiňované zdroje a další informace
 • suplementační protokoly i s konkrétnimi odkazy

Tyto zápisky vám zůstávají i po celkovém ukončení spolupráce. 

PRO KOHO JE ŘÍZENÁ SPOLUPRÁCE IDEÁLNÍ?

Řízenou spolupráci doporučuji těm z vás, kteří řeší zdravotní problémy nebo těm, co chtějí dosahovat svých cílů, co nejrychleji a nejefektivněji. 
Velmi vhodná je pro ty z vás, kteří potřebují neustálou podporu.
Obecně doporučuji začínat řízenou spoluprací všem.
Až případně později navazovat konzultace v rámci dlouhodobé spolupráce. 

Jak objednání řízené spolupráce a samotná řízená spolupráce probíhá

Po vyplnění objednávácího formuláře vyčkejte na mou odpověď. V rámci odpovědi vám zašlu pokyny k první konzultaci a dotazníky s informacemi, jak je vyplnit. Brzy po objednání obdržíte také zálohovou fakturu - objednání služby je závazné. 

 • 1
  Po obdržení odpovědi vyplňte dotazníky a zašlete mi je i s požadovanými informacemi zpět na e-mail
 • 2
  Uhraďte fakturu
 • 3
  Spojíme se v dohodnutém termínu
  V prvním hovoru/setkání se vyptám na zbytek anamnézy a případné nejasnosti v dotaznících. Zároveň získáte první informace.
 • 4
  Postupně dle situace přidáváme další informace, komunikujeme a upravujeme postup

Objednávací formulář řízená spolupráce - 1 měsíc

Reference

Celkový holistický přístup mi otevřel oči a přiměl mě i moji rodinu začít žít zdravý životní styl. Vliv to mělo i na mého manžela, který v průběhu mé spolupráce s Radkem zhubl 12 kg, a to jen díky odlišnému stravováni. Je mi skvěle a už vím, že „CESTA JE CÍL“ Tuto cestu si každý musí najít sám, ale jestli hledáš někoho, kdo Tě povede, poradí, povzbudí a nasměruje, tak Radka rozhodně doporučuji!
Radka LawlorOptimalizace zdraví (řízená spolupráce)
Radek mi vždy řádně vysvětlil veškeré kroky, jejich důležitost a význam. Po 3 měsících spolupráce jsme restartovali tělo a nyní oslavuji 6 měsíců bez použití kortikoidů. Stále platí, že moje kůže vyžaduje péči, ale už mohu vést plnohodnotný život jak dříve. Začal jsem znovu sportovat, přestal jsem se společensky stranit a mohu si dopřát nějakou sladkost, alkohol či burger, aniž bych se bál zhoršení stavu. Takže ještě jednou, díky Radku za pomoc!
Marek D.Řešení ekzému (řízená spolupráce)
Na základě této pozitivní zkušenosti, jsem rád, že můžu v našich končinách doporučovat takhle schopného odborníka. Jako psychiatr a psychoterapeut se potkávám s lidmi s různým přístupem k léčbě. Jsem rád, že u klientů, kteří jsou motivovaní a chtějí „vidět“ dál, mám možnost jim zprostředkovat spolupráci s erudovaným člověkem. Při vlastních konzultacích jsem oceňoval nejen široké a precizní znalosti, ale taky lidský a individuální přístup. Radek upravuje doporučení a rady dle možností a potřeb člověka, s kterým spolupracuje. Jeho doporučení dávají smysl a jdou po jednotlivých krocích k zlepšování celkového zdraví.
Miloš S.
Chtěla jsem pomocí zdravé stravy a pohybu řešit osteoporózu. Nechci brát plno léků, které mají vedlejší účinky, protože jsem několik let trpěla velmi úpornými migrénami a léků za ty roky jsem vystřídala hromadu. Stejně nepomohly. Kamarádka mi nabídla služby Radka. Nejdříve jsem moc důvěru neměla, ani se mi nechtělo při mém hektickém způsobu života vážit potraviny a hlídat si kalorické tabulky. Moje odpovědi dlouho byly: nemám na takové věci čas. Radek mi řekl zásadní větu: je to vaše zdraví a vy si musíte určit priority. Pomalu jsem tedy přistupovala na všechny jeho pokyny a ejhle! Po krátké době jsem se zbavila migrény, která mi tolik let sužovala život. Kolik doktorů mi radilo, co mám dělat, jaké léky změnit, skončila jsem se záchvatem i v nemocnici. Primárně jsem migrénu ani už řešit nechtěla, myslela jsem si, že není pomoci. S Radkem jsem v kontaktu stále, líbí se mi jeho názory i životní postoj. Samozřejmě nedělám všechno ideálně podle jeho rad, ale snažím se a cítím se dobře. Není to jen o jídle, ale o celkovém postoji k životu. Osteoporóza je běh na dlouhou trať, ale zatím jsem přesvědčená, že s Radkem jsem zvolila dobrou cestu.
Renata L. (58)
Jako spousta jiných lidí, jsem dřive žila v domnění, že v životě stačí kvalitně jist a trošku se hýbat. Nikdy jsem nemusela řešit váhu a mohla jsem jíst v podstatě cokoliv. Po narození mojí první dcery jsem pomaličku začala přicházet na to, že ke zdraví nestačí jen stravování a pohyb, ale že je toho mnohem víc. Když jsem poté objevila Radka na Instagramu, doslova jsem hltala každý jeho příspěvek, vše mi totiž dávalo obrovský smysl a jednotlivé skládačky do sebe začaly pomalu zapadávat (tady narážím na fakt, ze existuje nespočet různych výživových směrů, odborníků, módních trendu, že člověk se v tom zcela ztrácí a neví, co je opravdu to spravné pro naše zdravi a náš život). A tak, když mi rodiče naježili měsíční spolupráci s Radkem, nemohla jsem být šťastnější. Obdivovala jsem totiž ho i jeho ženu také proto, jakým způsobem se připravovali na miminko, jejich cestu těhotenstvím i samotné rodičovství. Mým hlavním cílem v naší spolupráci bylo získat co nejvíce informací pro maximalizaci mého zdraví a mé rodiny. Radek mě, mimo jiné, naučil, že spousta věcí, kterými naše zdraví mužeme vylepšit a posunout někam dál, je vlastně úplně zdarma (kvalitní a pravidelný spánek, vystavovaní se slunci, chladu, dennímu světlu, kontakt s přírodou, procházky apod.). Moje mladší dcerka se ještě kojí často v noci, proto ty posuny k lepšímu jdou u mě vidět pomaleji, ale cítím se už teď mnohem lépe, mám více energie i lepší náladu, naučila jsem vnímat signály, které mi dává moje tělo a mám potřebu zjišťovat stále více. Spolupráci s Radkem můžu jen a jen doporučit, je to odborník na svém místě, který je navíc velmi upřímný (což velmi oceňuji) a hlavně se nepřestává vzdělávat.
Jitka D.

Světelná hygiena (kurz zdarma)

Cílem tohoto kurzu je představit vám roli světla v rámci vlivu na naši fyziologii a ukázat vám, jak se světlem v praxi efektivně pracovat. 
Je to právě nepochopení role světla, v našich životech a neschopnost moderní světlo efektivně využívat, co je jeden z hlavních důvodů chronických potíží moderní doby. Přitom problematika světelné hygieny není nějak výrazně složitá. Stačí se držet toho, co příroda již pro nás nastavila a moderními technologiemi to imitovat. 
Není nutné žít jako Amišové bez technologií a svítit si svíčkami a pochodněmi, ale je nutné pochopit problematiku.
Nahlédněte tomuto tématu pod pokličku a uchopte tak zdraví do vlastních rukou.