Úvodní webinář pro všechny (strava, spánek, stres)

(+420) 720 219 132

Konzultace 

Jedná se o formu jednorázové komunikace po dobu 45-60 minut. 

Vstupní konzultace (do 60 minut): 2 200 Kč 
Navazující konzultace (do 45 minut): 1 500 Kč 

Konzultace může zůstat jednorázovou formou komunikace nebo může mít podobu delší spolupráce, kdy konzultujeme na pravidelné nebo nepravidelné bázi.
Můžete se tak jednoduše ujistit, jestli to, co děláte je dobře nebo rozebrat například výsledky krevních testů nebo se nechat nasměrovat v rámci studia či řešení problémů. 
V případě delší spolupráce lze řešit vážnější problémy či konzultovat dosahování různých cílů. Ovšem v případě vážnějších problémů či cílů doporučuji řízenou spolupráci

Součástí úvodní konzultace je vyhodnocení dotazníků, které obdržíte a vyplňujete před konzultací, pomocí kterých odebírám část anamnézy a zjišťuji tak, co potřebujete řešit a jaký je váš výchozí bod. Ve vstupní konzultaci se doptám na zbytek anamnézy a popisuji vhodný postup řešení.  

Po konzultaci obdržíte poznámky, nemusíte si tedy nic zapisovat. Díky tomu můžeme plnohodnotně konzultovat a vy se můžete soustředit na vstřebávání informací. 

V zápiscích najdete dle řešeného problému například

 • zmíněné postupy
 • výběr potravin a eliminaci
 • příkladový jídelníček
 • odkazy na zmiňované zdroje a další informace
 • odkazy na doplňky stravy i s dávkováním
 • Tyto zápisky vám zůstávají napořád.

Vstupní konzultace: 2 200 Kč 
Navazující konzultace: 1 500 Kč 
V případě náročnějších klientů (anamnéz), kde jsou součástí lékařské zprávy/testy za delší historii a je nutné je vyhodnotit v kontextu, je u konzultace příplatek za čas navíc (700,-/hod). Tito klienti zaberou více času při vyhodnocování i komunikaci a nacenění konzultace není odpovídající strávenému času). 

Konzultace nemusí být pouze jednorázovou záležitostí a lze je uchopit i jako formu dlouhodobější spolupráce, kdy můžeme na pravidelné či nepravidelné bázi konzultovat a řešit i vážnější problémy.

Vždy doporučuji alespoň 2 konzultace. První konzultace je pro zjištění výchozího bodu a nastavení postupu řešení. Druhá konzultace je pak pro zhodnocení efektivity postupů a jejich případnou úpravu. 

Konzultace může probíhat online (video/audio) formou, odkudkoliv po světě, nebo formou osobního setkání (po domluvě v Kroměříži nebo v Brně). 

Konzultace lze libovolně kombinovat se službou: řízená spolupráce - 1 měsíc, kde máme možnost komunikovat po dobu celého měsíce a upravovat informace za běhu. 
Pro všechny konzultace navazující na řízenou spolupráci platí cena 1500kč. 

PRO KOHO JE KONZULTACE IDEÁLNÍ?

Konzultace doporučuji těm z vás, kteří již máte představu o skutečně zdravém životním stylu (sledujete mě alespoň 3 měsíce nebo máte zakoupené již některé produkty/kurzy).
Doporučuji ji i v případě, že jste úplnými nováčky, ale nemůžete si dovolit řízenou spolupráci nebo nemáte časové, finanční možnosti nebo nejste typ, co chce komunikovat na pravidelné bázi. 

Jak objednání konzultace a samotná konzultace probíhá

Po vyplnění objednávacího formuláře vyčkejte na mou odpověď. V rámci odpovědi vám zašlu pokyny ke konzultaci a dotazníky s informacemi, jak je vyplnit. Brzy po objednání obdržíte také zálohovou fakturu - objednání služby je závazné. 

 • 1
  Po obdržení odpovědi vyplňte dotazníky a zašlete mi je i s požadovanými informacemi zpět na e-mail
 • 2
  Uhraďte fakturu
 • 3
  Spojíme se v dohodnutém termínu
 • 4
  Po konzultaci obdržíte základní výpisky/testování a informace, co můžete aplikovat

Reference

Ráda bych Vám poděkovala za Vás přístup a skvěle poznatky. Hlavně za podporu a uklidnění, že ne vždy se člověk musí spoléhat pouze na lékaře (tím však nechci lékařské povolání nějak degradovat). Ale v mém případě hodně vyšetření během těhotenství bylo spíše o strašení (a to se doporučuje nastávajícím maminkám klid). Podpořil jste mě v rozhodnutí neuzivat Metformin (lék využívány pri gestacni diabetes) a i přesto se vše krásně srovnalo samo. Používáte selský rozum, který se v dnešní době dost haní, stejně jako intuice. 🙏🏻❤️
Veronika A. Těhotenská cukrovka
S Radkem jsem začal spolupracovat pár týdnů po mém návratu ze Švýcarska. Cítil sem, že mi chybí odpovědi na některé zdravotní reakce mého těla. Zároveň jsem se chtěl dobře připravit na mé nové florbalové angažmá ve Spartě. Odpovědí na mé zdravotní témata jsme odhalili, za což jsem Ráďovi vděčný a příprava byla také velmi úspěšná. Spolupráci s Radkem rozhodně doporučuji. Má to skvěle zpracované. Obrovské know-how. A člověk se naučí se sebou a svým zdravím pracovat dlouhodobě.
Martin P.vrcholový sportovec a podnikatel
Chtěla bych moc poděkovat Radkovi za informace, které mi poskytl při spolupráci. A dal mé zažívání do pořádku. Po operaci žlučníku mi váha šla dolů a dolů, měla jsem 48kg, často mě bolelo břicho, a křeče s průjmy byly na denním pořádku. U doktorů jsem nijak nepochodila akorát jsem od nich dostala prášky. Asi po 2 letech válčení, a lítání po doktorech jsem našla Radka, který mi pomohl. vyzkoušeli jsme snad vše, no a nyní mám 60kg které si udržuji, jsem bez prášků, a jsem ráda, že mě Radek naučil poslouchat své tělo.
Bára G.
Radek Mlýnek je profesionál a skvělý kouč v oblasti zdravé výživy. Je velmi trpělivý a vyslechne si vždycky pozorně moje zdravotní neduhy a argumenty a i laicky vysvětlí veškerou problematiku. Pozoruji zlepšení v mé zdravotní výživě a určitě plánují dál využívat služeb a rad.
Jarmila ToufarováÚnava a alergie na lepek (konzultace)
Radka jsem si vybral, pro kontrolu mého jídelníčku, kontrole stravování, úpravy trávení a nastavení doplňků stravy (které Radek nastavoval s ohledem na krevní testy a test trávení, které navrhnul). Radek nastavil stravování a doplňky stravy s ohledem na výsledky testování a na můj metabolický typ. S jeho prací jsem spokojený a spolupracujeme nadále k mým vysněným výsledkům. Hlavní cíl spolupráce? Mít ve stejné tělesné hmotnosti, větší silové výkony pro základní silové cviky a kvalitnější formování postavy. Vše se daří na jedničku, a proto ve spolupráci pokračujeme.
Martin UrbanSilový trojboj - maximalizace zdraví, regenerace a výkonnosti (konzultace)
Dlouho jsem přemýšlela, zda zainvestovat do konzultace s Radkem. Informace jsem měla, jen jsem nevěděla jak je správně uchopit a aplikovat k optimalizaci svého zdraví. To, jakým způsobem Radek komunikuje, vysvětluje, propojuje, jedno velké WOW! Je to mašina nabušená informacemi, které podává uchopitelně a srozumitelně. Má neskutečnou energii a snahu pomáhat. Nesoudí, nehrotí, konzultace s ním je fakt pohlazení po duši.☺️ Přednášky má skvěle zpracované, včetně skript, takže i laikovi nepolíbenému problematikou holistického přístupu to dává hlavu a patu. Vlastně mi pomohl víc než klasická medicína (se vší pokorou🙏🏻) a změnil mi život k lepšímu! Není jen poradce, je to vlastně takový průvodce životním stylem a poloBůh!😊🙏🏻
Lucie K.
Radka jsem kontaktovala kvůli svému dlouhodobému problému s trávením a nafouklým břichem. Po vyzkoušení několika vyživových poradců,nakoupených jídelníčků a marných plánů na míru jsem už ničemu nedávala naději. Radek mě však vyvedl z omylu a ukázal mi,že každý problém lze vyřešit. Nyní pracuji na optimalizaci svého trávení a stres managementu,jde to velice pomale,ale bohužel co jsem zanedbávala několik let nelze napravit za týden. Radkovi také děkuji za jeho čas,ochotu a lidský přístup.Rozhodně doporučuji jeho služby a důkladně pročíst jeho tvorbu (články a videa), které jsou opravdu na vysoké úrovni a nabité spoustou informací.
Karolína A
Pana Radka, jsem prvně potkala na přednášce o zdravém životním stylu. Už nějakou dobu před tím, jsem se o zdravé stravování zajímala. Myslela jsem si, že když začnu zdravěji jíst, potíže, které mě trápily zmizí. Ale žádná změna nepřicházela. Trápilo mě zažívání – bývalo mi těžko po jídle, neustálý pocit plného a nafouklého břicha a také velké nadýmání. Proto jsem se rozhodla pana Radka oslovit. Myslela jsem, že dostanu jídelníček, který budu dodržovat bez potravin, které mi dělají problémy a bude vše vyřešeno. Reálná spolupráce byla však úplně jiná. Navedl mě na cestu nízkosacharidového stravování [není vhodné pro každého] a jak se později ukázalo, bylo a je to pro mě to pravé. Naučil mě sestavit si denní jídlo podle sebe a tím i více přemýšlet o tom co jím. Ze začátku to mě bylo dost náročné, ale díky tomu jsem se dozvěděla více o potravinách a jejich hodnotě. Spolupráce s panem Radkem je zaměřena na celkové zdraví a to je ta správná cesta. Dnes jsem za to hrozně ráda a zase se cítím dobře ve vlastním těle. Součástí toho všeho byly jako bonus další cenné informace přímo související se zdravím. Velmi mu za tyto informace a rady děkuji, každý den je ve svém životě využívám. Pokud budu mít někdy v budoucnu já nebo někdo z mých blízkých nějaké zdravotní potíže , určitě pana Radka opět oslovím.
Renata K.
Více jak 10 let jsem měla zvýšené hodnoty glukózy v krvi. Léčba byla dietní stravou a stále se mi nedařilo dostat se do normálního rozmezí glykémie. Teprve až po konzultaci s Bc.Radkem, který mě ochotně vyslyšel a upravil mi stravování do podoby nízkosacharidového stravování, doporučil také potřebné doplňky stravy a eliminaci některých druhů potravin /např.cukr, nekvalitní mléčné výrobky/. Postupně jsem se začala zbavovat problémů se zažíváním jako je pálení žáhy, zácpa a nadýmání a po půl roce jsem snížila hmotnost o 7 kilo, což byl úspěch. Při následující kontrole krve hodnoty glukózy poklesly na normu. Cítím se podstatně lépe, nejsem unavená a proto doporučuji spolupráci s Radkem.
Zdena B. (70 let)
Jsem klient Radka Mlýnka a potvrzuji úspěšnost jeho postupů. Zbavil jsem se dlouholetých problémů zažívacích - hl. nadýmání, pálení žáhy, průjmy, intolerance některých potravin. Stejně tak se zlepšily problémy se SNN /syndrom neklidných nohou/. Jeho postupy nenarušily léčbu předepsanou ošetřujícím lékařem.
Miloslav P. (86 let)

Objednávací formulář konzultace

Podmínky pro zrušení předem domluvené konzultace

 • Zrušení konzultace 48 hodin předem a více je bez poplatku  
 • Zrušení konzultace 48-24 hodin je za 50% ceny konzultace
 • Zrušení konzultace 24 hodin a méně předem je za 100% ceny konzultace

Samozřejmě se může stát, že konzultace nebude moci proběhnout kvůli nepříznivému zdravotnímu stavu. V tomto případě máte možnost zrušit konzultaci kdykoliv před termínem bez poplatku. 
Tyto pravidla samozřejmě platí i pro mě. 

Světelná hygiena (kurz zdarma)

Cílem tohoto kurzu je představit vám roli světla v rámci vlivu na naši fyziologii a ukázat vám, jak se světlem v praxi efektivně pracovat. 
Je to právě nepochopení role světla, v našich životech a neschopnost moderní světlo efektivně využívat, co je jeden z hlavních důvodů chronických potíží moderní doby. Přitom problematika světelné hygieny není nějak výrazně složitá. Stačí se držet toho, co příroda již pro nás nastavila a moderními technologiemi to imitovat. 
Není nutné žít jako Amišové bez technologií a svítit si svíčkami a pochodněmi, ale je nutné pochopit problematiku.
Nahlédněte tomuto tématu pod pokličku a uchopte tak zdraví do vlastních rukou.