KOUČINK BASICS (3 měsíce pro uzavřenou skupinu - nejlepší produkt/služba)

(+420) 720 219 132

Doporučuji 

Na této stránce najdete produkty a služby, na které se mě často ptáte. Zároveň ty, které jsem sám vyzkoušel nebo dávají celkově smysl a poznal jsem jejich pozitivní efekt. 
Níže najdete primárně produkty, které jsou vhodné obecně pro všechny (a najdete k nim informace například na mých sociálních sítích nebo je budu postupně popisovat i zde na blogu - individuální dávkování vám mohu nastavit formou konzultace). Zároveň jsou to z velké většiny produkty, se kterými si nemůžete ublížit. Nicméně i tak zvažte, jestli vám produkty za koupi stojí a udělejte si případně i vlastní průzkum. 

Odpovědnost za jejich použití máte vy sami!

SLEVOVÉ KÓDY JSEM PRO VÁS SEPSAL V TABULCE NA BLOGU

Fotky se mohou lišit od skutečných prokliků na produkty.

Doplňky stravy 

Hořčík bisglycinát + B6 (P5P)

200mg elementárního hořčíku na kapsli
Velmi povedená kombinace hořčíku s aktivní formou vitaminu B6 pro lepší využitelnost a další benefity.
Použití večer a/nebo po tréninku před spaním.

Hořčík malát

164mg elementárního hořčíku na kapsli
Hořčík vázaný na kyselinu jablečnou. Levná a efektivní forma pro doplnění hořčíku a podporu energie první půlce dne.

Hořčík threonát

66mg elementárního hořčíku na kapsli
Patentovaný hořčík vázaný na aminokyselinu treonin. Tato forma má specifické použití pro podporu psychické kognice, obnovu GABA receptorů a zdraví mozku. Vhodný jako podpora při psychických potížích.

Epsomská sůl

Síran hořečnatý
Koupele v epsomské soli jsou velmi efektivní metodou pro podporu regenerace a zklidnění na úrovni těla/svalů, ale i nervové soustavy. Jedná se o metodu transdermálního příjmu hořčíku a síry skrze kůži.
Hydrolyzovaný grassfed hovězí kolagen bez příchuti a pachuti. Skvělý k doplnění kolagenových aminokyselin a peptidů do těla a vyrovnání poměru methionin:glycin v těle. Vhodný primárně pro ty, kteří nekonzumují dostatek pojivové tkáně, vývary, želatinu apod.
Poskytuje stejné benefity pro tělo jako kolagen. Její výhodou jsou specifické vlastnosti v gastronomii. Pro vytváření želatinových struktur. Osobně ji používám k tvorbě gumových medvídků a japonského pudingu - viz recepty na blogu.

Potraviny

Tradiční sůl sbíraná na pobřeží Francie. Její výhodou je vysoký obsah dalších minerálů nad rámec NaCl (sodíku a chloridu).

Vybavení do kuchyně

Instant pot 7,6l

Větší verze (vhodný pro 4 a více členou rodinu)
Nejlepší multifunkční hrnec (nerez) 11 funkcí
Hlavní funkce hrnce: tlakový, pomalý, sušička, vzdušná fritéza, pára, gril

Instant pot 5,7l

Menší verze (vhodný pro rodinu o 3 a méně členech)
Nejlepší multifunkční hrnec (nerez) 11 funkcí
Hlavní funkce hrnce: tlakový, pomalý, sušička, vzdušná fritéza, pára, gril
Pro přenášení, pečení či skladování jídla. Vhodné i do mrazáku.

Světlo a světelná hygiena

 

Unikátní zdroj světla zastřešující 3 světelné módy a celou světelnou hygienu v průběhu 24 hodin. Oranžový mód pro přípravu na spánek a případné svícení v noci. Žlutý mód pro večerní svícení. Denní bílá (prokognitivní) pro svícení během dne a stimulaci. Obecně je vitae slabá žárovka a má význam primárně do lokálních lamp.
Tyto brýle je ideální využívat večer 90 minut před usnutím. Slouží k blokaci veškerých vlnových délek, které negativně ovlivňují tvorbu melatoninu.
Tyto brýle je vhodné využívat pro večerní socializaci či přesuny domů z práce či školy.
Malý panel, poměrově cena/výkon dostačující pro začátky s fotobiomodulací. Cíleně doporučuji pouze tento malý, protože větší modely jsou již výrazná investice, která není pro každého nutná.

Pokud vás fotobiomodulace zajímá, tak se jí lze věnovat v konzultaci.

Filtrace vody

Big berkey filtrace

Externí "filtrační konvice" (ve skutečnosti barel)
Můj aktuální způsob filtrace vody pro celou rodinu, včetně dítěte.
Nevýhodou je vyšší pořizovací cena, ale za to vydrží dlouhou dobu. Při používání 6l vody denně vydrží přes 10 let bez jakékoliv investice. Tím se stává výhodnější než levné konvice, kde měníte, pravidelně za několik set, filtrační hlavici.
Poměrově cena/výkon velmi výhodný filtr s montáží na vodovodní kohoutek.
Filtrace sprchové vody má nutný význam pro lidi s kožními potížemi (ekzém, lupus, akné..) a samozřejmě děti, které jsou citlivější.
Svou podstatu z pohledu prevence má ovšem i pro všechny ostatní. Kůže absorbuje chlor a s parou z horké vody se chlor odpařuje a my jej inhalujeme. Tomuto se chceme vyhnout.
Jednoduché a levné řešení pro filtraci chloru a pevných částic.

Skleněná konvice

(slevový kód 6%: MLYNEK)
Jednoduché a levné řešení pro filtraci chloru a pevných částic.

Pokud poskytujete produkty či služby, které se pojí v nějaké míře se zdravím a chcete po mě k nim udělat například recenzi, či abych je přímo doporučoval, tak mi neváhejte napsat nebo je rovnou poslat mým směrem (nejlépe i s podrobnějšími informacemi, studiemi apod.) - viz adresa v patičce na stránce.
Pokud usoudím, že jsou to opravdu kvalitní produkty či služby a skutečně uvidím pozitivní efekt a důvod je zařazovat do života, tak je rád zakomponuji na tuto stránku. Nikdy nedoporučuji nic s čím nemám pozitivní přímou zkušenost nebo zkušenost přes své klienty.