Webinář PŘÍKRMY PRO OPTIMÁLNÍ VÝVOJ A ZDRAVÍ DÍTĚTE

(+420) 720 219 132

Vysněná postava je už za rohem 

Přebytečný špíček vás straší v zrcadle. Ve skříni máte oblečení, které si nemůžete obléct, protože se do něj už nevlezete. Ostatním závidíte jejich postavu a nevíte, kde máte začít, abyste se konečně pohnuli z místa. Ale přece se nebudete pouštět do něčeho, když tomu nerozumíte a navíc všude kolem jsou lidé, kteří zhubnou, ale pak to stejně naberou zpět, tak proč se zbytečně trápit... Vidíte se v tom? 

 

Začínáte hubnout a nevíte, kde začít? Nebo už jste vyzkoušeli několik diet a výsledek není udržitelný a kila se vrací jojo efektem?
Nechte se provést celou problematikou v této přednášce. 

Efektivní cesta, k vašemu vyrýsovanému já, může právě začít. 

 Cena za přednášku se skripty: 800,-

Cíl spalování tuků je často pouze s myšlenkou estetiky. Tento úhel pohledu ale není vhodný!
V této přednášce se na problematiku díváme opačně!
Cílem není "jen hubnout", a díky tomu zlepšit své zdraví, protože to se ve výsledku málokdy skutečně povede.
Cílem je pracovat na svém zdraví a díky tomu spálit přebytečné tukové zásoby. To je efektivní cesta bez jojo efektu. 

Přednáška je, jak pro naprosté začátečníky, tak ale i pokročilejší jedince, kteří mají již nějaké zkušenosti.

Objednejte si přednášku, pokud

  • Máte přebytečná kila, kterých se chcete zbavit
  • Nevíte, kde začít
  • Jste již několikrát zhubnuli, ale efekt nebyl udržitelný
  • Je vaším cílem zdravě spalovat tuk a nezhuntovat si u toho zdraví (metabolismus)
  • Jste poradcem nebo trenérem a chcete pochopit problematiku spalování tuků

Co v přednášce najdete?

V této 2 a půl hodinové přednášce najdete všechny důležité informace, které potřebujete znát pro efektivní spalování tuků. 
Nečekejte osekané informace tipu: "jez méně a hýbej se více".
V přednášce najdete informace o vlivu stresu, zdraví, hormonů, ale i informace o kaloriích a jestli je má smysl počítat. 
Vysvětluji také pojmy jako je metabolická adaptace, behaviorální kompenzace, index sytosti a jejich souvislosti s efektivitou postupů ke spalování tuků. 

Ukázka z přednášky

Skripta

Součástí přednášky získáte i skripta, která rozšiřují rozebíraná témata a poskytují vám zjednodušení pro aplikaci postupů v životě. 
Najdete v nich odkazy na další informace, ale i to, jak minimalizovat výkvy glykémií nebo jak objektivně sledovat progress za pomocí měření obvodů včetně praktické tabulky. 

Ukázka skript

Reference

Veľmi oceňujem to, ako bola prednáška odprezentovaná. Informácie boli zrozumiteľné a laicky vysvetlené aj pre bežného človeka, no zároveň aj ja, ako odborník som si našla svoje v témach ako napríklad hormóny štítnej žľazy alebo inzulínová citlivosť. Radek perfektne poukazuje na to, že chudnutie nie je len o príjme kalórií a výdaji energie, ale že je to len malá časť obrovského celku, kde je potrebné zamerať sa a optimalizovať viacero oblastí od spánku, cez stres management, až po svetelnú výživu. Well done 👏🏼🙂
Veronika FabiánováHealth coach
I když jsem s tebou už spolupracoval a o spoustu těchto věci se zajímám a hledám si je sám tak to bylo plné informací, o kterých se člověk jen tak nedohledá, a samotnému mi to pomohlo zodpovědět dost otázek, na co se zaměřit… podáváš to fakt skvěle a srozumitelně. Jde vidět, že v tom už máš praxi Dost věcí, které jsi tam zmínil jako příklady se mě přímo dotýkalo, takže mně ses trefil přímo do noty a už oběd jsem změnil + dnes přidal už 2 procházku a cítím se mnohem lépe. Troufnu si říct, že nejsem už úplný laik v tomto tématu a byly to pro mě 2 plnohodnotné hodiny až bych řekl, ze těch informaci bylo fakt tolik, že jsem toho na konci měl už hlavu kolem.
Samuel Z.
Z přednášky jsem získala plnohodnotné informace, na které již dlouhou dobu hledám odpovědi. Všechno, co jsi nám předal bylo pochopitelné i pro obyčejného člověka, který se sice zajímá o tyto témata, nicméně na internetu ti to nikdo takto nevysvětlí. Myslím, že tvoje prezentace pomáhá a ještě pomůže spoustě lidi najít tu správnou cestu a vykročit bez obav vpřed. Děkuji Rady
Petra K.
Před 10 lety jsem začínal se silovým tréninkem a stravu jsem ze začátku prostě vůbec neřešil. Poté jsem zjistil, že strava je při cvičení ta důležitější část. Znalosti ohledně stravování jsou pro mě stále zajímavé, i když už toho mám prostudováno poměrně hodně. Když jsem se dozvěděl o přednášce, neváhal jsem se přihlásit. Radkovým informacím věřím více než na internetu, protože to má řádně nastudováno a má k tomu komplexní přístup. Seminář na spalování tuku mi rozšířil mé znalosti. Dozvěděl jsem se různé tipy na jednoduché úpravy v mém jídelníčku, který mohou mít v dlouhodobém měřítku obrovský efekt. Tím, že to Radek bere komplexně, není seminář jen pro ty, co cvičí, doporučil bych ho obecně každému. Každý člověk by měl mít základní přehled o stravě a jejím efektu na fungování těla. Radek vždy řekne i něco navíc. Díky příkladům do všedního života je seminář zajímavý a nikdo u toho určitě neusne. Seminář pochopí, jak méně znalí jedinci, tak se nebudou nudit ani zkušení gymbros. Znalosti ze semináře jsou nepostradatelné ke každodennímu přístupu k jídlu a zdravému životnímu stylu.
Adam H.