CHCI LÉPE ZVLÁDAT HORKO! 

(+420) 720 219 132

Vysněná postava je už za rohem 

Přebytečný špíček vás straší v zrcadle. Ve skříni máte oblečení, které si nemůžete obléct, protože se do něj už nevlezete. Ostatním závidíte jejich postavu a nevíte, kde máte začít, abyste se konečně pohnuli z místa. Ale přece se nebudete pouštět do něčeho, když tomu nerozumíte a navíc všude kolem jsou lidé, kteří zhubnou, ale pak to stejně naberou zpět, tak proč se zbytečně trápit... Vidíte se v tom? 

 

Začínáte hubnout a nevíte, kde začít? Nebo už jste vyzkoušeli několik diet a výsledek není udržitelný a kila se vrací jojo efektem?
Nechte se provést celou problematikou v této přednášce. 

Efektivní cesta, k vašemu vyrýsovanému já, může právě začít. 

 Cena za přednášku se skripty: 800,-

Cíl spalování tuků je často pouze s myšlenkou estetiky. Tento úhel pohledu ale není vhodný!
V této přednášce se na problematiku díváme opačně!
Cílem není "jen hubnout", a díky tomu zlepšit své zdraví, protože to se ve výsledku málokdy skutečně povede.
Cílem je pracovat na svém zdraví a díky tomu spálit přebytečné tukové zásoby. To je efektivní cesta bez jojo efektu. 

Přednáška je, jak pro naprosté začátečníky, tak ale i pokročilejší jedince, kteří mají již nějaké zkušenosti.

Objednejte si přednášku, pokud

  • Máte přebytečná kila, kterých se chcete zbavit
  • Nevíte, kde začít
  • Jste již několikrát zhubnuli, ale efekt nebyl udržitelný
  • Je vaším cílem zdravě spalovat tuk a nezhuntovat si u toho zdraví (metabolismus)
  • Jste poradcem nebo trenérem a chcete pochopit problematiku spalování tuků

Co v přednášce najdete?

V této 2 a půl hodinové přednášce najdete všechny důležité informace, které potřebujete znát pro efektivní spalování tuků. 
Nečekejte osekané informace tipu: "jez méně a hýbej se více".
V přednášce najdete informace o vlivu stresu, zdraví, hormonů, ale i informace o kaloriích a jestli je má smysl počítat. 
Vysvětluji také pojmy jako je metabolická adaptace, behaviorální kompenzace, index sytosti a jejich souvislosti s efektivitou postupů ke spalování tuků. 

Ukázka z přednášky

Skripta

Součástí přednášky získáte i skripta, která rozšiřují rozebíraná témata a poskytují vám zjednodušení pro aplikaci postupů v životě. 
Najdete v nich odkazy na další informace, ale i to, jak minimalizovat výkvy glykémií nebo jak objektivně sledovat progress za pomocí měření obvodů včetně praktické tabulky. 

Ukázka skript

Reference

Veľmi oceňujem to, ako bola prednáška odprezentovaná. Informácie boli zrozumiteľné a laicky vysvetlené aj pre bežného človeka, no zároveň aj ja, ako odborník som si našla svoje v témach ako napríklad hormóny štítnej žľazy alebo inzulínová citlivosť. Radek perfektne poukazuje na to, že chudnutie nie je len o príjme kalórií a výdaji energie, ale že je to len malá časť obrovského celku, kde je potrebné zamerať sa a optimalizovať viacero oblastí od spánku, cez stres management, až po svetelnú výživu. Well done 👏🏼🙂
Veronika FabiánováHealth coach
I když jsem s tebou už spolupracoval a o spoustu těchto věci se zajímám a hledám si je sám tak to bylo plné informací, o kterých se člověk jen tak nedohledá, a samotnému mi to pomohlo zodpovědět dost otázek, na co se zaměřit… podáváš to fakt skvěle a srozumitelně. Jde vidět, že v tom už máš praxi Dost věcí, které jsi tam zmínil jako příklady se mě přímo dotýkalo, takže mně ses trefil přímo do noty a už oběd jsem změnil + dnes přidal už 2 procházku a cítím se mnohem lépe. Troufnu si říct, že nejsem už úplný laik v tomto tématu a byly to pro mě 2 plnohodnotné hodiny až bych řekl, ze těch informaci bylo fakt tolik, že jsem toho na konci měl už hlavu kolem.
Samuel Z.
Z přednášky jsem získala plnohodnotné informace, na které již dlouhou dobu hledám odpovědi. Všechno, co jsi nám předal bylo pochopitelné i pro obyčejného člověka, který se sice zajímá o tyto témata, nicméně na internetu ti to nikdo takto nevysvětlí. Myslím, že tvoje prezentace pomáhá a ještě pomůže spoustě lidi najít tu správnou cestu a vykročit bez obav vpřed. Děkuji Rady
Petra K.
Před 10 lety jsem začínal se silovým tréninkem a stravu jsem ze začátku prostě vůbec neřešil. Poté jsem zjistil, že strava je při cvičení ta důležitější část. Znalosti ohledně stravování jsou pro mě stále zajímavé, i když už toho mám prostudováno poměrně hodně. Když jsem se dozvěděl o přednášce, neváhal jsem se přihlásit. Radkovým informacím věřím více než na internetu, protože to má řádně nastudováno a má k tomu komplexní přístup. Seminář na spalování tuku mi rozšířil mé znalosti. Dozvěděl jsem se různé tipy na jednoduché úpravy v mém jídelníčku, který mohou mít v dlouhodobém měřítku obrovský efekt. Tím, že to Radek bere komplexně, není seminář jen pro ty, co cvičí, doporučil bych ho obecně každému. Každý člověk by měl mít základní přehled o stravě a jejím efektu na fungování těla. Radek vždy řekne i něco navíc. Díky příkladům do všedního života je seminář zajímavý a nikdo u toho určitě neusne. Seminář pochopí, jak méně znalí jedinci, tak se nebudou nudit ani zkušení gymbros. Znalosti ze semináře jsou nepostradatelné ke každodennímu přístupu k jídlu a zdravému životnímu stylu.
Adam H.
Před 3 lety jsem byla fakt už zoufalá z toho, co jíst… vím plus mínus, co je dobré a co fakt ne. Ale pořád to vymýšlet? Ne, šílenost, nevím. Netuším, co jíst. K tomu tak 2 litry Coly denně 😐. Závislost. Zkusila jsem něco dle sebe, pak si koupila program WildFitness, no taky ne… a pak narazila na Radka! Už jeho příspěvky, tipy a postřehy na IG mě zaujali, to jaký je člověk 🫀, co za témata řeší, jak přemýšlí a jak se celkově prezentuje. Boží. Žádný polovičatý pravdy nebo příkrasy. Surovej život i realita všedního dne. A to je to, co v životě vyhledávám. A tak jsem si koupila jeho program, sice mi rok trvalo, než jsem si ho pustila, protože přes 3 hodiny?! pfffff. Ale sakra lituju, že jsem si jej nepustila dřív, protože každá minuta za to stála! Konečně jsem pochopila fungování těla v některých ohledech, jídlo, funkci stresu, metabolismus, pohyb (ano, možná to bude divné, ale vždycky jsem si říkala: “Chůze? To není ani pohyb. To je jak nic.” - co jsem shlídla webinář chodím skoro všude pěšky, kam nedojdu koupila jsem si kolo! Miluju to.), co je mikroživina, index sytosti (gamechanger), atd. A hlavně jsem pochopila, jak si skládat jídlo a proč. Radek ukazuje i vzorový jídelníček a vysvětluje proč a co. Roztříštěné informace, které jsem měla z života, najednou zapadly 🧩 a daly ještě mnohem větší smysl a souvislosti. Konečně. Jsem člověk, který musí chápat logicky a nikdo mi nedal komplexnější pohled na stravu (a nejen na ni). Nejsem klikař, jehož rodiče mysleli na stravu a věděli by, co dělat. Prostě na snídani Nesquick s mlíkem, na svačinu rohlík s marmeládou,... denně několik kokin. Takže logicky jsem netušila ani já a musela pochopit celek. Nikdy nikdo mi to takto a v krátkosti (i když jsem si to na začátku nemyslela) nepředal tolik. Pochopit to jde selským rozumem, ale vlastně je to velmi odborné 🙏🏼. Celý život nesnáším sýr a jen kvůli tělu jsem ho teď začala jíst. To bych nikdy dřív neudělala. Stejně tak para ořechy… prostě vím proč a tak to dělám. Chystám si krabičky, když jdu mimo domov, abych nevymýšlela, co kde sníst, protože to vymyslet úplně nejde a tak jsem víc v klidu 😊, protože mám a mám domácí a kvalitní. Miluju to, díky Radkovi za to, co dělá a jakým směrem jde. Že konečně vím, co jíst a každý jídlo není mou noční můrou - “eh, protože co si dát?” Primárně jsem chtěla (před rokem ne, to mi šlo o váhu) fakt zdravé tělo, mozek,… prostě preventivně, ale pohybem a stravou (nikdy jsem toho nesnědla tolik a ani chutě mě najednou netrápí, což u mě není normální) jsem dokonce hned první týdny zhubla (většinou jsem to měla přesně naopak, jak jsem začala jist a cvičit, přibrala jsem pár kilo) a hlavně! CÍTÍM SE ÚPLNĚ MILIONOVĚ 🥰. Nastoupila větší radost, důvěra v sebe a … zkuste sami(y), uvidíte 🙌🏼. Jsem fakt nadšená.
Ali E.