CHCI LÉPE ZVLÁDAT HORKO! 

(+420) 720 219 132

Příkrmy pro optimální vývoj a zdraví dětí 

Aneb jak snížit riziko potravinových intolerancí, trávicích a kožních potíží a maximálně podpořit vývoj a zdraví dítěte 

Cena: 1200,- 

Co se v přednášce dozvíte? 

Hlavní myšlenkou přednášky je předat souvislosti v problematice příkrmů a všech problémů, které s nimi souvisí - primárně ty kožní a trávicí. Ale i související problémy s vývojem psychické i fyzické stránky.

Dovolte mi vám celou problematiku představit v širších souvislostech, ale s jasně daným návodem pro aplikaci 🙏

Podrobně jsou probrána tato témata

 • Kdy začít zařazovat příkrmy
 • Logiku celého postupu (proč pracujeme s příkrmy jinak, než je běžně doporučováno)
 • Co zařazovat (konkrétní potraviny) 
 • Jak s příkrmy pracovat (konkrétní postup, posloupnost, ale i úpravy surovin a recepty)

Součástí přednášky jsou i tato témata

 • umělá mléka (formule) 
 • benefity i úskalí BLW (baby led weaning) metody 
 • imunologické okno (zařazování lepku, mléčných výrobků...) 
 • testování alergií mimo trávicí trakt 
 • problémy se stolicí/vyprazdňováním a mikrobiomem 
 • trávicí enzymy a antinutrientní látky (zařazování obilovin, luštěnin, ořechů, vaječný bílek...) 
 • suplementace u dětí 
 • spoustu dalších konceptů, teorií a postupů, ať už užitečných nebo naprosto škodlivých 

Obrovským benefitem přednášky jsou skripta. V těch naleznete důležité body z přednášky, receptynávody, jak se vším pracovat. 
(můžete se tak plně věnovat předávaným informacím a nemusíte si nic podrobného psát)
Přednáška bude online a bude z ní záznam, který obdržíte do 2 dní po proběhnutí přednášky. Není tedy nutné se účastnit přednášky v daném termínu.

Přednášku a skripta vytvářím tak, jak bych sám chtěl informace dostat před tím, než s příkrmy u dítěte začneme.

Děti jsou naše budoucnost a zaslouží si to nejlepší!

Reference

Nevěřila bych, že něco "tak jednoduchého" jako je zavádění příkrmu pro nasi první dceru mi vlastně tolik zamotá hlavu. Ruzne informace z ruznych stran a zdrojů...různé zvyky, různé tabulky, různé názory, různé zkušenosti..Potřebovala jsem ale jen jeden ten správný, ten nejlepší pro naši dceru. Dostala jsem skvělý "návod" jak na to, ucelene informace vcetne souvislostí, dostala jsem vše podstatné černé na bílém, dostala jsem možnost se ptát, dostala jsem i mnoho odpovědí. Veliké plus vidím v tom, že pan R.M vychází z vlastních zkušeností se svou usměvavou dcerkou a ženou. Jsem moc ráda, že jsem Webinář o příkrmech absolvovala. Děkuji!!!
Kristýna Horáčková
Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať, aplikujem čo sa dá v rámci možností po webinari o detských prikrmoch a naozaj si to nenahovaram ale moje dieťa nie len že skoro prišlo o ekzem (kojim a moja strava je stále ešte problém ktorý musim vyriešiť) ale začalo uplne PROSPEROVAŤ! Syn zmohutnel zosilnel, pribral a vyzerá veľmi zdravo, má 8 mesiacov a som veľmi vďačná že som na vás narazila v rámci možností včas (i keď ideál by bolo ešte pred tehotenstvom) aplikujem prikrmy podľa vašich rád, stále si čítam skripta a pozerám Webinar lebo je to tak nadupane informáciami že sa to proste pre laika nedá tak ľahko a hneď poňať. Pointa ale ostáva - zlepšenie je viditeľné a rýchle a ja som Vám hrozne vďačná za zdravie a prosperovanie môjho syna. Fun fact : nechce mi jesť bežné odporúčané prikrmy a najviac miluje práve žĺtka a pečienky 👌😀 Dúfam že vám teda aspoň zlepším trošku deň, keď vám poviem že to čo robíte má neskutočný zmysel a je to veľká pomoc ❤️ prajem všetko dobré zatiaľ
Nina Gubrická
Moc bych ti chtěla poděkovat za Tvoji práci. Přednáška příkrmy mi dala opravdu hodně a věřím, že jsem začala zavádět správně a hlavně jsem pochopila, co tělo potřebuje 🙂 Mám v plánu ji zkouknout ještě minimálně jednou, abych si vše ucelila a pochytila další informace 🙂 Budu se snažit pozměnit nějaké věci u staršího syna a ideálne i u nás rodičů. A díky tvému instagramu vidím, kolik věcí máme naučených špatně.
Hanka K.
Milý Radku, moc ráda bych vám zpětně poděkovala za přednášku o výživě dětí. Dcera měla od února ekzém na obou pažích a později i kolem zadečku. V noci plakala, kopala nožičkama a nemohla spát. A to podotýkám, že máme netoxickou domácnost i kosmetiku a stravu jsem ji dávala v bio kvalitě a kojím. Stačila chvilka nepozornosti z mé strany a ruku si rozškrábala do masa. V horkém počasí nemohla mít krátký rukáv. Byla jsem z toho nešťastná a hodněkrát to obrečela i s ní. Vyčítala jsem si to a zároveň nevěděla, co dělám špatně. Vaše přednáška mi dodala chybějící dílky do skládačky. Za měsíc, dva ekzém úplně zmizel. Nikdy jsme nemuseli mazat kortikoidy ani chemické krémy. Vrátila se tolerance na většinu potravin. Teď už je jen pár, kterým se vyhýbáme. Děkuji za zlepšení kvality života a navrácený úsměv, vaše práce má velký smysl. 🤍
Kristýna Š.
O příkrmech jsem si toho doposud moc nezjišťovala. Naivně jsem si říkala, kolik na to bude času. Dcera se nám začala sápat po talířích a najednou mi došlo, že jsem s potřebnými informacemi safra ve skluzu. Do toho už jsem slyšela, že by to asi chtělo jogurtek atd a v hlavě mi svítil vykřičník. Selský rozum sice mám, ale vystudovanou výživu ne a pro naše dítě bych ráda to nejlepší. Přednáška je uchopená srozumitelně, uceleně a skripta k ní jsou poměrně podrobná, takže mi obojí za krátký čas poskytlo přesně to, co jsem potřebovala. Jelikož vás sleduji už dýl, byla to pro mě jasná volba 🤩 moc děkuji za vaši práci!
Anna J.
Přednáška příkrmy pro optimální vývoj a zdraví mě doslova vyrazila dech, jak byla nabitá informacemi a srozumitelně zpracována, je mi líto, že jsem takové informace neměla dřív, jelikož ani doktoři neumí takové informace podat a kvůli tomu naše děti jedí blafy, který jim absolutně nic nedají. Špatný začátek už nikdy nevezmu zpět, ale díky Radkovi mohu trošku napravit škody. Díky Radku za Vaši práci.
Kateřina H.
Samozřejmě jako každá máma chci pro svoje dítě to nejlepší, takže jakmile nastala doba zavádění příkrmů, tak jsem to řešila a chtěla jsem začít správně. Škoda jen, že v té době tato přednáška od pana Radka ještě nebyla. Mohla jsem začít lépe a výživněji. Jakmile ale přednáška vyšla tak jsem neváhala a zakoupila ji. Nic tak uceleného, přehledného a inspirativního jsem neviděla. Pořád se k ní vracím a čerpám. Dcerka je drobnější, tak jsem chtěla, aby ji ve výživě nic nechybělo. Určitě doporučuji všem maminkám, které mají pochybnosti jak začít a chtěly by hlavně začít správně. Moc děkuji Radku za Vaši práci!!!
Andrea H.
Musím Vám říct, že po zakoupení skript a shlédnutí prezentace na téma výživa dětí jsem fakt naštvaná. Naštvaná na sebe, že jsem Vás neobjevila již při prvním těhotenství a než se mi narodila druhá dcera. Hodně věcí bych změnila. Otevřel jste mi oči a dal věcem okolo výživy dětí ten správný smysl. Mrzí mě, že jsem prošvihla u první dcery výživový základ a vše kolem. Budou ji za dva měsíce 3 roky, tak doufám, že změna a mě osvícení vámi aspoň malinko pomůže v jejím stravování a zdraví. Druhá dcerka má větší štěstí, protože jsme objevila vaše cenné materiály. Moc Vám děkuji za vaši práci. Jde vidět, že jste v tom co děláte opravdu dobrý.🌞😊
Barbora N.
Chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat za tvou práci. Znova jsem se přesvědčila , že informace od Tebe jsou opravdu kvalitní a velice obsáhlé. Koupila jsem si od tebe další přednášku tentokrát o přikrmech. Dlouho jsem se rozhodovala jestli do toho ty peníze dat. A také jsem si koupila podobnou přednášku od jednoho z tvých kolegů. Chtěla jsem porovnání. No mohu upřímně říci, že ty jsi překonal všechny trenéry , výživové poradce do kterých jsem v minulosti investovala a že jich bylo opravdu hodně 🤦‍♀️. Moc ráda tě všude doporučuji a tvé ceny jsou rozhodně adekvátní ne-li nízké za tvou detailní práci. Jediné čeho lituji je, že jsem na tebe nenarazila dříve. Díky moc Anit ❤️
Anita V.[pozn. účastnice i koučingu basics]