CHCI LÉPE ZVLÁDAT HORKO! 

(+420) 720 219 132

Elektrolyty 

jejich potřeba, efekt a využití v praxi 

Cena: 600,- 

Úvod do problematiky

NEJSTE HYDRATOVÁNÍ JEN VODOU, ALE I MINERÁLY
Konkrétně těmito: sodík, chlorid, draslík, fosfor, vápník, hořčík a bikarbonát. Tyto minerály označujeme jako elektrolyty. Jejich důležitost je neuvěřitelná a jejich spáry sahají do všech tělesných systémů. Troufám si říct, že to je nejdůležitější téma, které byste měli řešit (minimálně v rámci nastavení stravování a hydratace). 

Tělo funguje na bázi elektrického signálu. A jak víme, tak destilovaná voda nevede elektrický proud. Stačí ale do vody přidat sůl a voilà, získáváme vodič. 

V jednoduchosti se na to můžete tímto způsobem dívat i na úrovni těla. Cílem je do těla dostat optimální množství a poměry mezi jednotlivými minerály a díky tomu v těle vytvořit optimální prostředí pro tvorbu a vedení energie a hydrataci.

Jejich důležitost jde ale dál, než jen v rámci hydratace a energie. Bavíme se také o vnímání stresu (adrenální žlázy), krevním tlaku (nízký i vysoký), vytrvalosti a síle, psychické (ne)stabilitě, neschopnosti tolerovat vyšší teploty (léto), nadměrné či nízké pocení

Vše je zhoršeno tím, že sůl a často i suplementace obecně (v tomto případě doplňování minerálů) se obecně démonizuje.
Navíc dnešní lifestyle a stres zvyšuje potřebu těchto minerálů.
Jsme tak ve stavu, kdy příjímáme minerálů méně, než dříve a zároveň jich potřebujeme více a tak se ta propast zvětšuje a problémů jen a jen přibývá.

To vede k obrovským nedostatkům v celé společnosti. 

Což má za následek nespočet problémů jako

 • Křeče a tiky ve svalech
 • Problémy s apetitem a trávením
 • Vertigo (točení hlavy při vstávání ze sedu či lehu)
 • Nechutná vám čistá voda
 • Netolerujete horko
 • Bolesti hlavy
 • Inzulinová rezistence 
 • Suchá pokožka/rty
 • Problémy s laktací (tvorba mateřského mléka)
 • Zavodnění
 • Únava a neschopnost generovat sílu
 • Těžké nohy
 • Problémy s energií během dne
 • Problémy se spánkem
 • Časté močení (syndrom průtokového kotle)
 • a další

Co se na webináři dozvíte? 

Předám vám informace o důležitosti základních minerálů a prozradím souvislosti mezi minerály a vašimi potížemi/zdravím. A hlavně podíváme se na praxi, jaká je reálná potřeba elektrolytů, jak poznat, jestli jich máte dostatek, kde je hledat a jak je přijmout ze stravyv jaké formě a kvalitě suplementovat. Předám vám i recepty na různé formy minerálních koktejlů, které v aktuálních horkách oceníte u sebe i u dětí. 

Bonusy webináře

Obrovským benefitem webináře jsou skripta. V těch naleznete důležité body z webináře, odkazy na konkrétní produkty, návody, jak se vším pracovat. 
(můžete se tak plně věnovat předávaným informacím nebo třeba si jej poslechnout jako podcast a nemusíte si nic podrobného psát, protože to pak najdete ve skriptech).

Celý webinář a skripta vytvářím tak, jak bych sám chtěl informace dostat. Bez zbytečné omáčky, jen důležitá teorie a hlavně praktické tipy a zkušenosti.

Pochopte roli minerálů, naučte se s nimi pracovat a zbavte se nebo předcházejte problémům.

Reference

Radkova přednáška o elekrolytech byla obohacující a informace z ní získané byly velmi jednoduché a účinné zavést do praxe. Přednášku jsem kupovala ze zvědavosti a také kvůli několika letému problému s těžkými nohami v létě. Během dvou dní jsem byla z problému venku. Zároveň se mi vrátila energie během dne a jsem od té doby mnohem aktivnější. Informace od klienta: "Jsem mnohem klidnější, při stresových situacích nevyjíždím jako obvykle, naopak vše řeším s úplným klidem." Radek přednáší srozumitelně, je to pochopitelné pro jakoukoliv část populace, nejen pro kolegy z oboru. Skripta jsou součástí, stručná, výstižná, s praktickými tipy a recepty. Pokud váháte se zakoupením přednášky, neváhejte. Za hodně muziky a zdraví, málo peněz. Chtěla bych ještě jednou poděkovat za příjemně strávený čas a těším se na příště.
Markéta R.
Já vám musím už konečně napsat svoje haleluja s elektrolyty! Koupila jsem si vaši přednášku už někdy v říjnu, během synova spánku vše zkoukla a celá nadšená jsem udělala stejně prd, jen jsem o tom pořád mluvila doma. V prosinci jsem se konečně dokopala a koupila si už hotové elektrolyty podle vašeho doporučení (jednou si to budu dělat doma!). Napoprvé jsem celá nadšená rozmíchala v ráno v čaji a myslela jsem, že se pobliju 😀. Slané to bylo, vůbec to nešlo tak jsem vylila a pár dní jsem to nechala. Pak jsem si ale řekla, že přece není možné, abych to tak nechala být. Tak jsem si dala odměrku do pomerančového džusu a ha! Vypila jsem to. Sice na víckrát, ale vypila. Takže poctivě každé ráno piju, dokonce už mám opravdu pocit, že mi to každý den přijde méně a méně slané. Co je ale úplně lifechanger - mám kojené dítě, takže spánek bude ještě chvíli přerušovaný, ale vždy jsem měla po kojení hrozný problém usnout, třeba 30-45 minut určitě. Teď nakojím a do 5 minut usínám. Parádička. Co ale taky hodně vnímám je potřeba čůrat- před tím klasika, pila jsem fakt hodně vody a taky pořád byla na WC. Teď chodím o dost méně, taky nemám takovou potřebu se prolívat litry tekutin. Mazec, to by člověk nevěřil co to vše může udělat 🤭
Katka H.
Webinář o elektrolytech mě hodně překvapil, jak obsahově, tak i celkovým podáním Radka 🙂 Jde vidět, že v tom má opravdu přehled. Ve webináři je opravdu velké množství informací (+recepty k tomu), které jsou krásně uspořádané, srozumitelné, a jasné tak, aby je pochopil každý + skripta, kde jsou skvělé vychytávky a spoustu receptů, jak rychle a efektivně elektrolyty doplnit. Hlavně jsou to informace, které jsou skvěle aplikovatelné do běžného života a do konce i pro lidi typu “nic nestíhám”, protože to zabere opravdu chvilku.Až díky webináři a skriptům jsem si uvědomila, kolik věcí a pochodů v našem těle závisí právě na elektrolytech, a proto se teď budu snažit soustředit na to, abych je pravidelně na denní bázi doplňovala 🙂
Kateřina S.
Přednáška elektrolyty strašně krásně zpracované a srozumitelné, do dvou dnů, co jsem na sobě aplikovala rady, nastalo velké zlepšení a já opět nestačím zírat, každý halíř stál za to a všechny investované peníze, se stokrát vrátí. Díky Radku za Vaši práci.
Kateřina H.
Radka jsem začala sledovat na instagramu pár měsíců po porodu a zaujalo mě, jak lidsky a uchopitelně sdílí praktické rady ohledně zdraví a výživy. Pak jsem si zakoupila přednášku elektrolyty a všem vřele doporučuji, protože tak moc nabitou přednášku informacemi a tak krásně vysvětlené a zpracované téma v souvislostech, jsem dlouho neslyšela! A benefitem je Radkův příjemný hlas, který se dobře poslouchá a zaujme! 🙂
Iva Brzobohatá
Přednáška Elektrolyty je jedna z nejlepších investic, kterou jsem kdy pro zdraví udělala. Zprvu jsem dlouho váhala, zda si přednášku koupit, nakonec jsem neodolala a musím říct, že to určitě stálo za to! Tolik informaci jsem ani nečekala, hlavně vše mělo hlavu i patu a moc dobře se to poslouchalo 😊. Denně teď užívám rad Radka a cítím se opravdu lepe, hlavně po ránu. Vnímám více energie a to se mi teď v těhotenství opravdu hodí 😁. Moc za přednášku děkuji, těším se na další. Určitě doporučuji všem, stojí to za to. 😊❤️
Hana Š.