3 měsíční koučink (BASICS)

Další běh začíná 1. března

7 500 Kč / 3 měsíce

Jedná se o tří měsíční formu koučingu pro 10-20 členů v uzavřené facebookové skupině, kde postupně odhaluji témata holistického přístupu ke zdraví v pochopitelné a uchopitelné podobě. Koučing je jak pro naprosté začátečníky, tak pokročilejší jedince.
Jedná se o semi-individiuální formu koučingu, součástí jsou 2 individuální konzulace a díky tomu lze skupinou získat obrovské množství informací společných pro všechny, ale i individualizovaného přístupu konkrétně pro vaši situaci a problémy. 

CO OD SKUPINY MŮŽETE OČEKÁVAT?

 • Tři měsíce nadupané informacemi. Smysluplně rozloženými tak, aby na sebe navazovaly a vy jste je mohly postupně ve svém životě aplikovat a sledovat výsledky
 • Pochopení problematiky vlastního zdraví z pohledu nejdůležitějších témat, které s ním souvisí
 • Zjištění, že máte ve vlastní moci více, než si myslíte a že jste schopni řešit téměř každý zdravotní problém a další problémy na úrovni těla (pochopíte jejich příčiny)
 • Pochopení souvislostí mezi jednotlivými tématy a zjistíte, proč je třeba řešit více než jen pohyb a kalorie, když chcete dlouhodobě udržet výsledky a cítit se celoživotně skvěle 
 • Zjištění, že nemusíte utrácet spousty peněz za doplňky stravy, ale taky to, že se jim nelze úplně ani vyhnout (jen je třeba vědět co skutečně potřebujete a jak to poznat)
 • Individuální konzultace (2x45 minut) 

SKUPINA JE IDEÁLNÍ PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ CHTĚJÍ

 • začít pracovat na svém těle, ale neví kde začít
 • pochopit potřeby vlastního organismu a začít smysluplně pracovat na vlastním zdraví
 • vzdělat se v problematice lidského těla a holistického přístupu 
 • zbavit se zdravotních problémů (u těch vážnějších doporučuji jít
 • cestou individuálního poradenství)
 • podpořit vlastní imunitu (nebo ji vyrovnávat - autoimunitní obtíže)
 • redukovat tukové zásoby
 • nabírat svalovou hmotu
 • zvyšovat celkovou výkonnost
 • podpořit regeneraci
 • preventivně předcházet zdravotním problémům
 • zlepšit své psychické zdraví 
 • podpořit učení se (studenti)
 • zlepšit hladinu energie 
 • zlepšit spánek 
 • zvládat lépe stres 

JAKÁ TÉMATA JSOU SOUČÁSTÍ SKUPINY?

 • Spánek, cirkadiánní rytmus (celkové nastavení spánku a cirkadiánního rytmu ke své potřebě a režimu) 
 • Trávení (základní fyziologie, možné patologie, podpora trávení ve dvou úrovních) 
 • Výživa (práce s makroživinami, výběr potravin, obecná eliminace, nutriční denzita, kvalita potravin, inzulinová senzitivita, příprava jídel, tipy a triky a práce s individualitou a pochopení kontextu výživy)
 • Stres management (objektivizace stresu, jak s ním pracovat, různé druhy stres managementu)
 • Hydratace a elektrolyty/minerály (pitný režim není jen o množství vody, ale také o kvalitě tekutin, minerálech a jejich poměru)  
 • Detoxikace a role prostředí (zde primárně na úrovni nastavení prostředí - nejlepší forma detoxikace je nestrkat si toxiny do těla)  
 • Pohyb (hraje roli v celkovém zdraví organismu, detoxikaci, inzulinové senzitivitě aneb v hormonální rovnováze) 
 • Doplňky stravy (esenciální suplementace s ohledem na individualitu jedinců skrze testování nebo symptomatologii) 
 • A další (krevní testy, skladování a zpracování potravin, recepty, příkladové jídelníčky...) 

PROČ PRÁVĚ TATO TÉMATA?

Jedná se o výběr těch nejdůležitějších témat pro základní práci s lidským tělem, na kterých je třeba stavět základy celkového zdraví. 
Všechna tato témata mají stejnou důležitost pro stavění základu zdraví. 

JAKÝ JE PRŮBĚH CELÉ SKUPINY? 

 • Po vyplnění formuláře obdržíte dotazník, který vyplníte 
 • Zároveň se domluvíme na formě platby 
 • Po úhradě vás pozvu do skupiny a v daném termínu začínáme 
 • Během 3 měsíců získáváte informace (psanou podobou v přehledně rozdělených lekcích a příspěvcích, video-přednáškami a formou QnA)
  Velmi důležitou součástí jsou také 2 individuální konzultace, které slouží k individualizování nastavení jednotlivých témat 
 • Po ukončení koučingu vám veškeré informace zůstávají přístupné! A vy s nimi můžete pracovat dlouhodobě. 

Cena za 3 měsíční členství 7500,- (2500,-/měsíc)

Lze platit i formou splátek 3x2500,-

Reference

Zapojení do skupiny bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem ohledně svého zdraví a hubnutí udělala. Zařazením Radkových BASICS doporučení, která jsou opravdu jednoduchá a smysluplná, mám další kila dole. No a co je ještě lepší - různé zdravotní obtíže odezněly, jsem plná energie, zlepšuji sportovní výkony, lépe spím a mám kvalitní informace, které mohu přenášet na svoji rodinu. Všechny informace ve skupině byly přínosné - celé to dohromady do sebe zapadá jako puzzle. Vše je se vším propojené a to mě na tom baví! Individuální konzultace jsou neoddělitelnou součástí skupiny, díky kterým jsem získala informace a rady "šité přímo na míru". Tento koncept projektu Basics byl opravdu skvělý nápad! Jsem nadšená. Ze srdce děkuji!
Kateřina D.Učitelka SŠ
Každý příspěvek pro mě byl velmi přínosný. Nejvíc se mi doposud líbil o spánku, vitamínu D (teď už vím, že spíš hormonu) a suplementaci, kde jsem získal úplně nový pohled na tyto témata. Myslel jsem si, že už nějaké znalosti mám, ale tohle mi dalo úplně jiný úhel pohledu, díky kterému jsem víc pochopil souvislosti. Určitě jsem dostal mnoho informací, které mi můžou pomoct k mému cíli. Ta další část už je hlavně na mé aktivitě a přístupu. Individuální konzultace byly SKVĚLÉ! Tahle možnost mi pomohla se zaměřit na můj individuální problém a všechny informace mi byly skvěle vysvětleny. Plus jsem k tomu dostal ještě sdílený dokument, kde mám všechny informace na jednom místě. Napadlo mě toho dost, co bych tady pochválil. Ale napíšu jen jedno: DÍKY! Je to super a užívám si to. Změnilo mi to život k lepšímu, mám víc energie, líp se cítím a snažím se věci dělat vědomě.
Přemysl S.Student/sportovec
Nevěřil jsem, kolik toho nevím a na jakých věcech záleží. Spousta informací se projeví téměř ihned po aplikování a člověk vnímá rozdíly! Od informací ohledně správné přípravy jídel přes opravování funkce trávení až po mnohonásobné zlepšení spánku. Veškerá témata jsou uzpůsobená na míru. Radek ví, o čem mluví, vše má připraveno a má obrovský přehled.Hrozně moc děkuji, bez nadsázky jsi mi pomohl zlepšit život minimálně o 200 %. Témata jsou věcné, předané rozumnou formou ve vhodných časových intervalech. Věřím, že času si nad tím musel strávit mraky... 🙂
Honza B.Student
Jsem fakt rád za poskytnuté informace. Radek si na nic nehraje a říká všechno narovinu a sdílí i zdroje svých informací (a nebere svoje informace, přednášky atd. jako jediný možný zdroj informací - toho si hodně cením). Celkově téma holistického přístupu mě dost baví a zajímá a úplně mě fascinuje, jak velký rozhled v této oblasti má.
Matěj M.Student/budoucí poradce
Celkovo by som skupinu zhrnul ako niečo, kde sa nájde absolútne každý. Názov ma v sebe slovo "basics" - presne o tom to je. Žiadne zázračné byliny a iné skratky, proste základy, ktoré máme takmer všetci zle nastavené. Netušil som, aký zlý som mal spánok, kým som sa na to nepozrel skrz Radkove rady, postrehy, skúsenosti. Praktickosť a aplikovatelnosť je naozaj do každodenného života, pre každého človeka bez ohľadu na vek, pohlavie, šport... Jednoducho ti ďakujem a teším sa na niečo ďaľšie. Konzultácia byla asi najprínosnejšia vec, utvrdenie alebo upresnenie informácii, správneho postupu apod. Samozrejme rozoberanie v podstate akejkolvek témy, neviem ako to robí, ale vždy je to dopodrobna ale aj stručne čo je vlastne nemožne 😀
Kristián J.Výživový poradce
Cílem bylo dozvědět se něco nového a zdravém životním styl. Investice se mi zpočátku zdála drahá, ale když se podívám na čas a hodnotu, kterou si nám předal, tak je víc než adekvátní a investice nelituji.
Růžena Z.seniorka
Chtěl jsem si doplnit informace o celostním přístupu ke zdraví a má očekávání byla několikanásobně převýšená. Před koučingem bych některá témata vůbec neřešil. Po něm zjišťuji, že všechna spolu velmi souvisí a jsou důležité všechny. Největší výhodou vnímám možnost se zpětně podívat na témata. Vzhledem k menší porci času mi tento systém velmi vyhovoval. Vážím si vstřícnosti a každodenní snahy o pomoc! Radkův přístup je velmi profesionální a doporučil bych jej každému, kdo se chce něco dozvědět či změnit své zdraví.
Jan O.sportovec/trenér

Objednávací formulář 3 měsíčního koučingu

Světelná hygiena (kurz zdarma)

Cílem tohoto kurzu je představit vám roli světla v rámci vlivu na naši fyziologii a ukázat vám, jak se světlem v praxi efektivně pracovat. 
Je to právě nepochopení role světla, v našich životech a neschopnost moderní světlo efektivně využívat, co je jeden z hlavních důvodů chronických potíží moderní doby. Přitom problematika světelné hygieny není nějak výrazně složitá. Stačí se držet toho, co příroda již pro nás nastavila a moderními technologiemi to imitovat. 
Není nutné žít jako Amišové bez technologií a svítit si svíčkami a pochodněmi, ale je nutné pochopit problematiku.
Nahlédněte tomuto tématu pod pokličku a uchopte tak zdraví do vlastních rukou.