Novinky 2020

Jak to tak bývá, tak s novým rokem přichází nová motivace, nápady a ideální příležitost, kam se posunout dále. Pro mě to jsou posuny nejen v rozvoji sebe ale i v rozvoji toho, co dělám a jak to dělám. A o tom bych se v tomto příspěvku s Vámi rád podělil konkrétně o tom, co se u mě změnilo a kam bych chtěl právě své služby pro Vás v novém roce posunout. 

Rok 2019 byl zásadní v posunu vzdělání, informací a rozvoje vlastního myšlení v celé problematice lidského zdraví a prevence onemocnění. Pokud byste nevěděli nebo by Vás zajímalo více informací o tom co dělám, tak pročtěte: http://www.radekmlynek.com/o-mne 

Ovšem jednou z nejzásadnějších věcí, kterou jsem celý rok řešil a co se mi povedla bylo založení rodiny s Michaelou - kdy jsme stihli za loňský rok zásnuby, svatbu i "zadělání si" na malého potomka! Můžete s ní zároveň mít možnost přijít do kontaktu v rámci e-mailové podpory a nově také jako správkyni nové subdomény (o tom více níže).
 

Studium

Všechno tohle se ale nestalo jen tak samo. Lidé, co mě více znají, ví, že nenechávám příliš věcí náhodě a raději se na takové věci připravuji a v kroku vytvořit rodinu to nebylo jiné a o to bych se s Vámi chtěl v tomto článku podělit.

Celé mé studium lidského zdraví v posledním roku a půl vlastně směřuje hlavně k tomu, aby byly zdravé mé děti a ne jen já sám a matka mého dítěte. I když z tohoto studia a logiky samozřejmě vychází, že pro maximalizaci zdraví dítěte je naprosto nutné, aby byly zdraví i oba rodiče, a tak se stejně vracím ke zdraví svému a kruh se uzavírá.

Je to pro mě teď velmi aktuální a chci se tomuto tématu a celému těhotenství více věnovat, protože to považuji za nejdůležitější a aktuální téma pro všechny potenciální rodiče i rodiče již v očekávání. Není totiž lepší způsob, jak zlepšit zdraví celé populace, než začít od těch nejmenších.
 

Příprava na těhotenství a těhotenství

Na těhotenství jsme se Miškou oba připravovali intenzivně půl roku předem (pominuli těch x let předtím, kdy jsme se stravovali co nejzdravěji to jen šlo v rámci vlastního vzdělání a možností).

Oba jsme se připravovali z pohledu vzdělání a toho, co očekávat za komplikace a jak projít těhotenstvím bez obtíží a ve zdraví. Z pohledu zdraví to bylo:

  • obnovit integritu střev (syndrom propustného střeva)

  • maximalizovat trávení a vstřebávání živin

  • optimalizovat prostředí, ve kterém jsme

  • jak se stravovat z hlediska individuality každého z nás (u Mišky i v rámci před a během těhotenství (jednotlivé trimestry)

  • Jak maximalizovat zásoby živin v těle (a ne není to myšleno, jak přibrat co nejvíce tuku :D)

  • Jaké užívat doplňky stravy a byliny (během jednotlivých fází těhotenství)

  • a jak preventivně předcházet nebo jak akutně řešit komplikace (neplodnost (naštěstí nebylo vůbec třeba řešit), nálady, výkyvy chutí, nevolnosti, mikrobiom apod.)

A samozřejmě průběžně řešíme maličkosti i veličkosti, co se objevují za chodu během těhotenství. 
Miška se pak dále vzdělává v dalších tématech, ke kterým nemám tak blízko jako třeba pedagogika rodiny, rodičovství, výchova, vzdělávání, vztahy mezi sourozenci, emoční a psychomotorický vývoj dítěte apod.

Společně tak vytváříme prostředí a podmínky pro vytvoření jedince, který dostane to nejlepší z nás obou a bude zdravý a budeme jej schopni vzdělat a vychovat pro život, podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. A toto chceme předat i dál, protože udělat si dítě a doufat, že bude vše v pořádku bez jakékoliv přípravy a vzdělání, za nás není ta nejlepší cesta (i když to někdy vyjde, jindy ovšem ne).

Nová subdoména a sociální sítě a služby

A abychom nemíchali těhotenství a věci okolo něj do témat, které chci probírat zde - jako je léčba nemocí, biohacking, spánek, doplňky stravy a další věci, které nemusí být vhodné do těhotenství - tak všechny informace k těhotenství budeme prezentovat na nové subdoméně BEREME SCHODY PO DVOU, na které se podílí i Michaela a poskytne tak i svůj pohled a zkušenosti jako žena. 

K této stránce pak samozřejmě připojujeme facebookový a instagramový účet, kde budeme sdílet více informací týkající se těchto témat.

Chceme se s Vámi podělit na těchto stránkách o co nejvíce informací a nabídnout navíc i novou službu. Poradenství při přípravě na těhotenství, během těhotenství a i po těhotenství (od základů až po nejrůznější tipy a triky, co Vám mohou ulehčit a zlepšit život). Několik maminek mými službami už prošlo a zdárně porodily zdravá a krásná miminka, ale vždy za mnou přišly s jiným problémem a těhotenství nebylo hlavním tématem nebo alespoň ne zezačátku. Od teď nabízíme službu i čistě pro maminky, co chtějí pomoci právě v těhotenství.

Věřím, že to dítě, které čekáme teď není poslední, a proto stále budeme hledat způsoby, jak vzdělávat nejen sebe, ale i Vás a své děti. O to vše se s Vámi chceme podělit, proto se k nám připojte na této cestě a sledujte nás na sociálních sítích INSTAGRAM, FACEBOOK

Kdo by měl zájem o poradenství, tak nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit!
 

P.S. Skupina zdraví jako náš cíl a facebooková stránka patřící pod radekmlynek.com budou mixem nejrůznějších informací a maminky v očekávání musí některé informace filtrovat.

Přidat komentář